لینک اول گوگل , چگونه جز ده لینک اول صفحه ی گوگل باشیم - کینگ محتوا
12780
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12780,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

لینک اول گوگل , چگونه جز ده لینک اول صفحه ی گوگل باشیم

لینک اول گوگل , چگونه جز ده لینک اول صفحه ی گوگل باشیم

23:59 12 بهمن در اخبار سایت, بهینه سازی سئو, تولید محتوا
0 دیدگاه

لینک اول گوگل یکی از آرزوهای هر مالک سایت است که لینک سایت خود را در صفحه اول گوگل نظاره گر باشد. برای همین دارندگان سایت از متخصصان سئو کمک می گیرند تا همیشه جز بهترین های گوگل باشند. مخاطب سایت  شما همیشه به دنبال اطلاعاتی است که هم  با موضوع مرتبط باشد و هم به خوبی ارایه شده باشد .  بنابراین اگر میخواهید جز لینک های اول گوگل باشید داشتن مطلب بهینه شده  و مرتبط با موضوع را فراموش نکنید.

لینک اول گوگل9 تکنیک برای قرار گرفتن در لینک اول گوگل

انتخاب  نام دامنه ی سایت

نام وبسایت شما باید با محتوای وبسایت هم خوانی داشته باشد. تا حد امکان برای وبسایت خود نام دامنه ی کوتاه انتخاب کنید .موتور های جستجوگر برای نام دامنه  وبسایت شما نیز اهمیت قائل میشوند .شما همچنین برای بالا بردن بازدید سایت میتوانید از لغات انگلیسی در نام دامنه خود استفاده کنید.

لینک اول گوگل

برای ثبت دامنه دات آی آر کلیک کنید.

بهینه سازی محتوا برای لینک اول گوگل

داشتن  محتوای با کیفیت و مناسب اولین کاری است  که برای بالا بردن  رتبه بندی سایت ضروری است  از کپی کردن و نوشتن مطالب تکراری خود داری کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه محتوای تولید شده شما  با واژه جستجو شده توسط مخاطب  ارتباط بیشتری داشته باشد. احتمال دریافت رتبه بالاتر  در موتورهای جستجوگر نیز بیشتر میشود.

با بکاربردن این 6 تکنیک در تولید محتوا لینک اول گوگل باشید.

لینک اول گوگلانتخاب کلمات کلیدی طولانی

وقتی مخاطب کلمه ی کلیدی کوتاه را انتخاب میکند بیشتر به دنبال کسب آگاهی است .اما مخاطبی که کلمه های کلیدی طولانی را در گوگل سرچ می کنند دیگر به دنبال آگاهی نیستند و هدف اصلی آنها خرید و رفع مشکل می باشد. بنابراین نگران درج کلمات کلیدی طولانی نباشید و کلمات کلیدی طولانی را انتخاب کنید مخصوصا اگر سایت شما با فروش محصول خاصی در ارتباط است.

لینک اول گوگلیکی از بهترین روشهای پیدا کردن کلمات کلیدی برای قرار گرفتن لینک اول گوگل

سرعت بالای صفحه

سرعت صفحه ی شما اهمیت بسیاری دارد و باید صفحه ی وب سایت شما بر روی موبایل ، کامپیوتر و سایر دستگاه  ها به سرعت بارگذاری شود بارگذاری با سرعت  آهسته صفحات،  بر روی رتبه ی گوگل شما (لینک اول گوگل) تاثیر منفی خواهد گذاشت .

تاثیر متا تگ در لینک اول گوگل

یکی از مهم ترین عوامل موثر در سئو و قرار گرفتن لینک اول گوگل متا تگ ها هستند . متا تگ ها کدهای HTML ای هستند که کار اصلی آنها کمک به موتورهای جستجو  و همینطور کاربران است  تا محتوای صفحه ی  سایت شما  بهتر درک شود. متا تگ ها  هیچ وقت جز محتوای اصلی صفحه شما محسوب نمی شوند. اهمیت متا تگ ها به این دلیل است که داده هایی که در انها قرار میگیرند در نتایج جستجو نشان داده میشوند.

طول کاراکتر متا تگ باید بین 70 تا 150 باشد در غیر این صورت به شیوه ی نقطه چین به نمایش در می آیند و برای شما امتیازات منفی را به بار می آوردند. متا تگ های اصلی متا تگ صفحه و متا تگ دیسکریپشن هستند داشتن  این دو متا تگ برای کسب بالای رتبه ی گوگل ضروری هستند.

استفاده از لینک ها ی داخلی

لینک های داخلی ، لینک های هستند که صفحات مرتبط سایت  های داخلی  را به یکدیگر متصل میکنند .

مهمترین کاربرد لینک های داخلی این است که باعث راحت تر شدن جستجوی کاربران در سایت می شود که  در نهایت میتواند  منجر به قرارگیری سایت شما در صفحه اول گوگل  باشد. نام دیگری لینک داخلی لینک ورودی  می باشد.

استفاده از لینک های خارجی

لینک های خارجی  لینک هایی هستند که از دیگر سایت ها دریافت می کنید و یا به دیگر سایت ها می دهید .زمانی  که شما به یک سایت دیگر لینک می کنید، آن سایت متوجه می شود که شما به آنها پیوند دارید.  و پس از آن، آنها با پیوند دادن به سایت شما در محتوایشان ، شما را لینک میکنند .  این شیوه به سایت شما اعتبار بیشتری می بخشد و آنها ثابت می کنند که محتوای  سایت شما ارزشمند است. این لینک های خارجی همچنین میتواند از شبکه های اجتماعی پر مخاطب باشد.

استفاده از خبرنامه ایمیلی

یکی از بهترین روش ها برای افزایش مخاطبان سایت ، ارسال ایمیل هایی به عنوان خبرنامه است . این کار موجب میشود تعداد  بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا کند

لینک اول گوگلفعال بودن در شبکه های اجتماعی

فعال بودن در شبکه های اجتماعی اتلاف وقت نیست . برای اینکه روزانه بازدید کنندگان خود را افزایش دهید باید به شبکه های اجتماعی توجه ویژه ای داشته باشید . در پلتفرم های مختلف مانند فیسبوک، اینستاگرام، لینکدین و تلگرام فعال باشید. زیرا این پلتفرم های مخاطب زیادی دارند و اشتراک مطالب در آنها به افزایش رتبه سایت شما کمک شایانی میکند.  از تمامی امکاناتی که این شبکه های اجتماعی در اختیار شما می گذارند نهایت استفاده را بکنید.

با ترفندهای تولید محتوای رایگان برای شبکه های مجازی اشنا شوید.

دانلود اینستاگرام

دانلود تلگرام

 

admin

nikanhasani1356@gmail.com
بدون نظر

ارسال دیدگاه