طالع بینی سال 99 , نماد حیوان سال و پیشگویی ویروس کرونا! - کینگ محتوا
12803
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12803,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

طالع بینی سال 99 , نماد حیوان سال و پیشگویی ویروس کرونا!

طالع بینی سال 99 , نماد حیوان سال و پیشگویی ویروس کرونا!

04:53 25 اسفند در اخبار سایت, تولید محتوا
0 دیدگاه

طالع بینی سال و لحظه تحویل سال دو تا از پر سرچ ترین عبارات در اسفند ماه می باشند. لحظه تحویل سال 99 ساعت 7 و نوزده دقیقه و 37 ثانیه روز جمعه و حیوان نماد سال موش است . که هر 12 سال یک بار، قرعه به نامش می‌افتد. نخستین روز سال خورشیدی ایرانی نوروز است  که برابر با اول فروردین می باشد. ایرانیان از دیر باز نوروز را جشن میگرفتند و این جشن یکی از کهن ترین جشن هایی ایران باستان به شمار می رود.  نوروز در آغاز فصل بهار شروع می شود که آغاز سال نوری ایرانی است  جشن نوروز  تنها محدود به مرزهای جغرافیایی کشورایران نیست و کشورهای دیگری هم نوروز را جشن میگیرند  کشورهایی نظیر تاجیکستان ، افغانستان و ….

طالع بینی سال 99

در تقویم هجری خورشیدی لحظه تحویل سال هرمز روز نامیده میشود که شروع آن از ماه فروردین است اما در تقویم میلادی با 20،21،22 مارس مطابقت میکند.

بر طبق یک افسانه ی کهن ،  پادشاه جید مسابقه ای در کاخ برگزار کرد و موش و گاو نیز در آن مسابقه شرکت کردند . در روز مسابقه موش گاو را فریب داد و  پیروز شدگربه در مسابقه سیزدهم شد. او هم مثل موش بر پشت گاو نشسته بود ولی موش او را به داخل آب هل داد و او نتوانست مقامی در مسابقه و تقویم به دست آورد. بر طبق این افسانه به زیرکی موش پی خواهیم برد و حوادثی که ممکن است ناگهانی برای ما ایجاد شود.

در فرهنگ چینی موش نمادی از ثروت می باشد. موش به ظاهر حیوانی آرام و دوست داشتنی است ، جذاب و شوخ طبع به نظر می رسد اما نباید فریب این حیوان دوست داشتنی را بخورید .خشونت و آشوبی پنهان در چهره این حیوان خونسرد نهفته است که مرور زمان این تندخویی و خشونت را خواهید فهمید. خیالبافی‌های موش را نباید نادیده گرفت  اغلب در زمینه نابود‌کردن و ویران کردن  است و  گاهی منجر به خلق و سازندگی  می‌شود.

طالع بینی سال شخصیت مثبت موش ها در طالع بینی سال:  

جذاب ، خوش اخلاق ، مشاور خوب .احساساتی ، تلاشگر، شوخ ، بسیار دقیق ، اجتماعی ، دارای هوش زیاد دوست داشتنی ، راستگو و صادق می باشد.

شخصیت منفی موش ها در طالع بینی سال :

سوءاستفاده گر ، متخصص خراب کردن چیزی ،محتکر ،تشنه ی قدرت ،حریص ، مضطرب ، مشکوک ، بی ملاحظه ،خسته  و قمارباز می باشد.

طالع بینی سال میگوید: امسال سالی است که گروه های اجتماعی زیادی تشکیل می شود و مردم اعتماد کمتری نسبت به یکدیگر خواهند داشت و ترجیح می دهند با فاصله گرفتن از یک دیگر از بلایاها محفوظ بمانند. (پیش بینی ویروس کرونا)

طالع بینی سال 99 میگه سال خوش شانسی انسان های فرصت طلب است . سالی که قرض و وام های زیادی گرفته و داده میشود . فراوانی و لذت سال خوک جای خود را به گرانی و کمبود سال موش می دهد. و معلوم نمی شود پول ها از کجا میآیند و به کجا می روند.

ضرب المثل دیوار موش دارد موش هم گوش دارد را فراموش نکنید امسال سال دخالت ها و فضولی هاست  و باید مواظب فضولی های موش زیرک باشیم.

موش علاقه ی فراوانی به کارهای سیاسی و تجارت دارد و البته این نکته را نباید نادیده گرفت که موش بسیار هنرمند و ذوق ادبی دارد.  برای مثال شکسپیر ، موتزارت و تولستوی متولد سال موش هستند.

امسال هرکاری آغاز شود پایان دارد چه پایان خوش و چه پایانی که منجر به شکست شود.  بنابراین امسال سال ریسک کردن است و همین ریسک می تواند منجر به بازی قمار و نتیجه خوبی را به بار بیاورد.

موش نمي تواند ميل به قمار بازي اش را سرکوب کند  و همواره وجود اين عطش درونی  را انكار مي كند. هر چند به  ظاهر سرزنده و شاداب به نظر مي رسد؛ ولی همیشه به فکر پیری و روزهای کسالت است . با وجود اين كه هميشه سعی میکند در زمان حال زندگی کند.

طالع بینی سال

مناسبت های تقویم سال 1399

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 98  ، تقویم و زمان تحویل سال 99 اهمیت پیدا میکند  زمان تحویل سال 99 ساعت 7 و 19 دقیقه و 37 ثانیه، روز جمعه 1 فروردین 99 مطابق با 25 رجب 1441 هجری قمری، برابر با 20 مارس 2020 میلادی می باشد.

تقویم سال 99 در دیگر تقویم‌ها، برابر با سال 2579 هخامنشی شاهنشاهی، 3758 زرتشتی، 6771/6770 آشوری، 5780/5781 عبری، 1409 اهورایی و 7042 میترایی است.

در تقویم سال 99 به جز جمعه‌ها، 23 روز تعطیلی رسمی وجود دارد. در ماه فروردین 6 روز، خرداد ماه 5 روز، مهرماه و اسفند 3 روز، ماه آبان 2 روز، در ماه های اردیبهشت ، مرداد، شهریور و بهمن یک روز تعطیل رسمی وجود دارد. در  تیر و آذر هم تعطیلی وجود ندارد.

سال 99 رویدادهای جذابی را در خود جای میدهد برای مثال المپیک تابستانی 2020 در ژاپن ، مسابقات

جام ملت های اروپا  و اگر به فضا علاقه دارید جالب است بدانید در مرداد سال 99 مریخ‌نورد مارس 2020، از فلوریدای آمریکا زمین را به مقصد مریخ ترک می‌کند و پس از 7 ماه بر سطح مریخ فرو می‌آید .

در آخر  امیدواریم سال موش سال صمیمیت ، آرامش وصلح برای همه ی مردم  جهان باشد.

 

admin

nikanhasani1356@gmail.com
بدون نظر

ارسال دیدگاه