Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
محتواهای ویدیویی - کینگ محتوا
12545
rtl,page-template-default,page,page-id-12545,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

محتواهای ویدیویی

محتواهای ویدیویی در بین بازاریابان و تبلیغ کنندگان با میزان تقاضای زیادی روبه رو شده است؛ دلیل این امر تاثیر فراوان محتوای ویدیویی بر مخاطبان و رضایت آنها می باشد. ویدئو فرصتی گسترده برای بازاریابان فراهم می کند تا ضمن ایجاد اقتدار بیشتر از برند و محتوای تولید شده، و در نتیجه ایجاد تعامل بیشتر، بتوانند هدف و موضوع مورد بحث در محتوا را به شکل پویا و ماندگار به مخاطبان دهند. فراهم شدن چنین فرصتی می تواند در تصمیمات مخاطبان نیز تأثیر بگذارد؛ زیرا افراد به دنبال ایجاد انتخابی آگاهانه از طریق بررسی های ویدیویی و آموزشی می باشند. در حقیقت ثابت شده است که افراد، بیشتر علاقه مند به استقبال از محتواهای ویدیویی هستند و تمایل دارند که گستره بیشتری از محتواهای ویدیویی را مشاهده کنند.
از آن جایی که تولید و انتشار ویدیو در حیطه تولید محتوا بسیار پرطرفدار شده است، بیشتر برند ها جهت رضایت خاطر مخاطبان و مشتریان خود برای تولید این نوع محتوا عجله دارند.
برای تولید محتواهای ویدیویی باید مراحل زیر را به دقت بررسی کنید:
1) محتوایی قابل اعتماد ایجاد کنید
از طریق روش طراحی محتوای ویدیویی مناسب، این فرصت را در اختیار دیگران می گذارید تا بتوانند به دقت و ظرافت کار شما پی ببرند. برای اینکه مشتریان و مخاطبان از اهمیت کار آگاه باشند، محتوای موجود در ویدیو باید مرتبط با موضوع و قابل اعتماد باشد. مشتریانی که با اهداف و ارزش های شما آشنایی پیدا می کنند و رضایت مندی کاملی نیز از محتوا دارند، بیشتر به شما اعتماد کرده و خواهان فعالیت شما خواهند بود.
2) یک محتوای ویدیویی قانع کننده تولید کنید
محتوای ویدیویی شما باید داستانی را بیان کند که بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند. این بدان معنی است که باید احساسات واقعی (مانند عصبانیت، ترس، تعجب یا شادی) به شکل کاملا متعادل در ویدیو به کار رفته و به شکل کاملا طبیعی حفظ شود.
3) به داده ها توجه داشته باشید.
برای جلب توجه مشتری و رسیدن به نتیجه دلخواه، باید محتوای ویدیوی خود را بهینه کنید. برای انجام این کار، به جستجوی معیار محتواهای تولید شده توسط کتابخانه های ویدیویی مشغول شوید. برخی از آمارهایی که باید تجزیه و تحلیل کنید عبارتند از:
– بازدیدهای ویدیویی: تعداد کاربرانی که حداقل 30 ثانیه از ویدیوی شما دیدن کرده اند.
– نرخ بازدید محتوای ویدیویی: تعداد بازدیدها تقسیم بر تعداد دفعاتی که تبلیغ را نشان داده اید
– میزان پخش: تعداد افرادی که ویدیو را تماشا کرده اند
– کلیک های ویدئویی: تعداد دفعاتی که بینندگان برای دستیابی به وب سایت شما و مشاهده محتواها، روی این ویدیو کلیک کرده اند
معیارهای ذکر شده درک عمیق تری از تلاش های بازاریابی شما ارائه می دهند و از این طریق می توانید اهداف و زمینه های پیشرفت را برای دستیابی به نتایج قوی تر ایجاد کنید. جمع آوری داده ها برای بهینه سازی محتوای ویدیوی شما ضروری است. شما به زمان و منابع نیاز دارید تا عملکرد خود را تحلیل کنید. اگر بتوانید هزینه های تولید محتوا و ویدیو را به حداقل برسانید، می توانید نتایج خوبی مشاهده کنید.
به طور کلی، محتوای ویدیویی بهترین روش برای جلب و حفظ توجه مشتریان است. بازاریابان به این نکته پی برده اند که چگونه می توانند اطلاعات، احساسات و بودجه را برای ارائه یک محتوای قابل اعتماد در کنار هم به کار ببرند. از طریق این فرایند، آنها یاد گرفته اند که چگونه از طریق محتوای ویدیویی آزمایش شده و بهینه شده در ذهن مخاطبان تاثیر بگذارند.