Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
6 مرحله برای  تولید محتوا ی دیجیتالی موفق - کینگ محتوا
تولید محتوا
12039
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12039,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

6 مرحله برای  تولید محتوا ی دیجیتالی موفق

12:44 12 مهر در اخبار سایت, تولید محتوا
0 دیدگاه

تولید محتوا ی دیجیتال بخش مهمی از استراتژی دیجیتال است. هر بخشی که شما ایجاد می کنید از جمله خبرنامه های الکترونیکی، مقالات ، پست های وبلاگ، مطالعات موردی و موارد دیگر – باید با دقت طراحی شده و این طرح ها همسو با برند هدایت شوند، تا  در نهایت به افزایش ارتباطات منجر شود.پس از شناسایی مخاطبان مورد نظر، مراحل مختلفی وجود دارد که می تواند به بهبود کیفیت و تاثیر فرآیند ایجاد محتوای دیجیتال کمک کند. اگر چه بعضی از مراحل ممکن است برای همه انواع محتوا مناسب نباشد، اما به طور کلی برای بسیاری از محتویات تولید شده قابل اجرا است.

1.هدف را تعیین کنید.

انواع مختلف محتوا اهداف متفاوتی دارند. به عنوان مثال، در حالی که مطالعات موردی تجربه و تخصص سازمان شما در زمینه های خاص را نشان می دهد، ممکن است مقالات ارائه شده برای تزریق و انتقال  برند مارک تجاری به مخاطب مورد توجه قرار بگیرند. با تعیین هدف در ابتدای فرایند ایجاد محتوا، می توانید امکانی را که محتوای شما نتایج مورد نظر را به دست خواهد آورد، بهبود بخشید.

2.ایجاد محتوای مفید و با کیفیت.

در ایجاد محتوای دیجیتال، قاعده کلی این است که محتوای هر قسمتی که ایجاد می کنید باید مفید و مرتبط با مخاطب هدف باشد. محتوایی که مفید تر است، برای مخاطبان آسان تر خواهد بود تا با آن ارتباط برقرار کنند و آن را با دیگران در حوزه تحت نفوذ خود به اشتراک بگذارند.

3.محتوا را در رسانه های اجتماعی را تبلیغ کنید.

به اشتراک گذاری محتوای مختلف در هر یک از شبکه های رسانه های اجتماعی برای گسترش برند  شما و اضافه کردن مخاطب ضروریست .محتویات ی که در هر سایت به اشتراک می گذارید باید منحصر به فرد باشد تا پیروان خود را دلیل پیروی از شما در بیش از یک شبکه داشته باشند. پست های وبلاگ و سایر انواع محتوا که دارای تعداد زیادی دید، دوست و سهام هستند، معمولا رتبه بندی موتورهای جستجوی پیشرفته را ارائه می دهند.

4.استفاده از عکس ها و رسانه ها ترکیبی.

محتوای نوشته شده خود را با عکس ها، اینفوگرافیک و فیلم ها تکمیل کنید. با توجه به مطالعات انجام شده توسط MDG Advertising، محتوا با تصاویر فریبنده جفت شده، به طور کلی 94 درصد کل دیدگاه ها را نسبت به بدون  آن افزایش می دهد. همان آمار تبلیغاتی MDG نشان می دهد که 67 درصد از مصرف کنندگان آنلاین عکس ها  را کاربردی تر از اطلاعات محصول یا رتبه بندی های مشتری می دانند.

5.احرای برنامه های بهینه سازی موتور جستجو.(سئو).

به جای حدس زدن کلید واژه ها برای استفاده از محتوای شما و امیدوار بودن آن با مخاطبان، با استفاده از استراتژی SEO رسمی که به ابزارهای گوگل و سایر منابع کمک می کند، مفید تر است. یک برنامه قوی SEO به شما کمک می کند تا بیشترین شرایط جستجو و با ارزش برای مکان و صنعت خود را کشف کنید

6.پیگیری و تجزیه و تحلیل محتوا.

درحالت ایده آل، برنامه تجزیه و تحلیل شما باید فراتر از نمایش صفحات ساده برای ارزیابی رفتارهای آنلاین افرادی که در حال مشاهده بخش های خاصی از محتوای دیجیتال هستند باشد آنها را بررسی کنید. علاوه بر این مهم است که آگاه باشیم که شما در موتورهای جستجو برتر رتبه بندی می کنید و به طور مداوم برای بهبود این رتبه بندی تلاش می کنید.

بازاریابی محتوا

مترجم: مهسا طباطبایی

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه