Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
بازاریابی محتوا و مزایای رسیدگی به محتوای سایت - کینگ محتوا
بازاریابی محتوا
12038
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12038,single-format-audio,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

بازاریابی محتوا و مزایای رسیدگی به محتوای سایت

اینجا تیتر می نویسم

بازاریابی محتوا و مزایای رسیدگی به محتوای سایت

12:53 12 مهر در تولید محتوا
0 دیدگاه

بازاریابی محتوا برای بسیاری از برندها یک سفر پیچیده و مشکل است. اما قبل از شروع این  سفر بازرسی محتوای وب سایت بسیار مهم است بازرسی محتوا شامل نگاه دقیق به محتوای موجود وبسایت شماست تا اطمینان حاصل شود که مرتبط، دقیق و جذاب است.

درحالت ایده آل، فرایند حسابرسی محتوایی ، برای محتوایی که در وبسایت شما انتشار یافته  موثر است، کشف شکافهایی که نیاز به ایجاد محتوا دارد، شناسایی کرده و زمینه هایی را که محتوای موجود از تاریخ گذشته است یا دیگر برای کاربران سایت مفید نیست، کشف کنید. اغلب محتوای موجود را می توان برای اصلاح ایجاد محتوا، اصلاح کارآیی بازاریابی محتوا با نام تجاری خود، یا اصلاح کرد

ممیزی  محتوا وب سایت می تواند از چندین ساعت تا چند ماه با توجه  به دامنه وب سایت شما زمان ببرد. اما در پایان روز، ممیزی موثر وب سایت شما را به چندین روش بهبود می بخشد، از جمله:

1.تعیین مشکلات در محتوای وب سایت شما.

همانطور که دارایی های محتوا را مرور میکنید، می توانید شروع به حل مسائل مربوط به عملکرد، حل لینک های خراب و بهبود دسترسی سایت خود کنید. این اصلاحات نه تنها ارزش جستجو سایت شما را افزایش می دهد، بلکه سایت شما را به بازدیدکنندگان جدید و بازده تر جذاب تر می کند.

2.شناختن فرصت برای بازپرداخت محتوا.

اطلاعات ارزشمند، تا به امروز به قابلیت استفاده سایت، رتبه بندی جستجو و وفاداری بازدید کننده کمک می کند. با این وجود، هنگام ارسال پست های وبلاگ، مقالات مشارکتی و سایر وثیقه های بازاریابی که می تواند برای انجام اهداف خاص انجام شود، همیشه نیازی به ایجاد محتوا از ابتدا نیست.

3.تشخیص شکاف های محتوا

علاوه بر ارائه فهرستی از اطلاعات در وب سایت شما، ممیزی همچنین مواردی را برجسته می کند که در آن سایت اطلاعاتی را که مخاطبان شما در جستجوی آن هستند ندارند. با مشخص کردن شکاف محتوا در سایت، شما برای ایجاد محتوای جدید که محتوای سایت و نام تجاری شما را افزایش می دهد، بهتر است.

4.ارزیابی کیفیت محتوا

ممیزی محتوای وب سایت شما باید کیفیت محتوای موجود شما را ارزیابی کند. آیا آن بالا، متوسط یا کم کیفیت است؟ آیا محتوای طولانی، غنی یا کوتاه، و سبک است؟

کاوشگر وب سایت گوگل از محتوای تکراری، کوتاه و ارزشمند آگاه است و می تواند وب سایت شما را در رتبه بندی جستجو برای محتوا تحتانی محسوب کند.

5.بهبود ساختار اطلاعات شما.

ممکن است محتوایی قوی در وب سایت خود داشته باشید، اما اگر در دسترس نباشد، مفید نیست. از اطلاعات تحلیلی مربوطه، از جمله شرایط جستجو، برای تعیین نحوه ایجاد محتوای موثر و موثر خود توسط مخاطبان و موتورهای جستجو آسان استفاده کنید.

هدفاصلی ممیزی محتوا این است که یک چارچوب جامع از محتوا را که نیاز به پرتاب، ویرایش، سازماندهی مجدد، بهینه سازی، بازپرواز شدن یا ایجاد شده از ابتدا داشته باشد، ارائه دهیم. ممیزی جزئی نیز یک روش موثر در حفظ وب سایت شما با نمونه برداری از زمینه های کلیدی در وب سایت ، مانند صفحه اصلی ، و سپس بهبود آنها بر اساس اطلاعات موجود است.

با 9 روش تولید محتوا آشنا شوید

مترجم: مهسا طباطبایی

بدون نظر

ارسال دیدگاه