Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
 سه دلیل برای اینکه چرا یک محتوای خوب مهم است - کینگ محتوا
12585
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12585,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

 سه دلیل برای اینکه چرا یک محتوای خوب مهم است

 سه دلیل برای اینکه چرا یک محتوای خوب مهم است

09:03 25 مرداد در تولید محتوا
0 دیدگاه

محتوای سایتهمه ما میدانیم  که استفاده از محتوای سئو  (SEO ) خوب  کلید موفقیت در بازاریابی محتوا است ، اما  یک محتوای خوب چقدر مهم است؟

هشدار: محتوای با کیفیت برای موفقیت برند شما بسیار مهم است. آمار و تحقیقات متعددی وجود دارد که  نشان میدهد در مواردی بعضی از عوامل  می تواند موفقیت برند  شما را از بین ببرد یا آن را مختل کند.

(من  برخی از داده ها را برای به اشتراک گذاشتن با شما اماده کرده ام  و  آنچه به نظر من 3 دلیل مهم برای یک محتوای خوب است را بیان میکنم )

1 چطور دیگران ( مخاطبان ) آن را احساس میکنند

تحقیقات نشان می دهد که مشتریان خریدها را بر اساس نام تجاری انجام می دهند که بتوانند با آنها احساس خوبی داشته باشند در بیشتر موارد ، مشتریان از برندهای تجاری خرید میکنند که در نگاه اول تصور مثبتی از آن برند داشته باشند و این نوعی فرصت برای داشتن یک چشم انداز مناسب برای مارک های تجاری است که باید به برند خود توجه بیشتری داشته باشند.

” شما هیچ شانس دومی برای ایجاد اولین برداشت مخاطب را نخواهید داشت. “- ویل راجرز

حقیقت سخت این است که برداشت اول فقط یک بار اتفاق می افتد ، و در عصر دیجیتالی که در آن زندگی می کنیم ، محتوا یک رسانه ، عاملی ست که اولین برداشت را برای خوانندگان / خریداران بالقوه ایجاد می کند.
بنابراین ، خوانندگان چقدر به شرکتهایی که محتوای خوبی را ایجاد می کنند اهمیت می دهند؟

در یک بررسی جدید که توسط TMG Custom Media & Blog Tech Blog Marketing ارائه شده است ، 61٪ از مصرف کنندگان گفته اند که نسبت به شرکتی که محتوای سفارشی را یکنواخت و پایدار ارائه می دهد ، احساس بهتری می کنند.

این آمار نشان می دهد که چقدر نقش یکپارچه اینترنت در پیام رسانی برند و تصویر کلی آن در اختیار مصرف کنندگان است اهمیت دارد.

در حقیقت  بیش از نیمی از مصرف کنندگان نسبت به یک برند که محتوای سفارشی  خود را بطور مداوم ارائه می دهد ، احساس بهتری می کنند ، این باید انگیزه کافی باشد تا  شرکت ها اطمینان حاصل کنند  که در حال ایجاد محتوایی با کیفیت هستند که خوانندگان می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

2.آنها چه چیزی را ترجیح میدهند.

اگرفرض کنید تبلیغات بیش از محتوای نوع مقاله در وب ، بر خریداران تأثیر می گذارد ،  در اشتباه خواهید بود.
در حقیقت ، از هر 10 مشتری 7 نفر ترجیح می دهند در مورد یک شرکت یا برند از طریق محتوای نوع مقاله به جای تبلیغات ، اطلاعات کسب کنند. این دسته از اطلاعات نشان می دهد که محتوای نوع مقاله از طریق وبلاگ شرکت یا سایر رسانه های بازاریابی محتوا یک روش ارجح برای آگاهی مشتریان در مورد محصولات و خدمات است.

با توجه به اینکه محتوای مقاله به عنوان یک رسانه دانش تأثیرگذار ،  بر مخاطب است .مهم است  که مطمئن شوید محتوای مقاله شما به سؤالات خاص کاربر پاسخ می دهد. ، بنابراین با ارائه پاسخ به سؤالات آنها در مورد محصولات و خدمات خود ، به منظور ایجاد اعتماد و ایجاد این احساس که شما برای کمک به آنها این کار را انجام میدهید،  برای آنها رزش واقعی ایجاد کنید.

3 چه چیزی برای آنها ارزش است

وقتی صحبت از ارزش واقعی محتوای خوب می شود ، قبلاً به سراغ چندین آمار رفته ایم ، اما در نظرسنجی که توسط TMG Custom Media & Marketing Tech Blog انجام شده است ، این نوعی میخ بر تابوت کوبیدن است  ( شکست محسوب میشود )که این سوال را مطرح کنید  که آیا مشتریان محتوای سفارشی را مفید می دانند یا خیر ؟                                     .
90٪ از مصرف کنندگان گفته اند که آنها محتوای سفارشی را به یک روش ، شکل یا فرم مفید ایجاد میشود مفید میدانند  آیا لازم است باید بیشتر بگویم؟

همانطور که آمارها نشان می دهد ، شکی نیست که محتوای سفارشی ، هنگام ارائه ارزش به مشتریان ، برای خوانندگانی که سعی در تصمیم گیری در مورد محصول یا خدمات مورد نظر خود برای خرید دارند ، بسیار مفید است.

نکته اصلی ایجاد محتوای خوب به عنوان یک شرکت یا برند ،  برای درک بهتر  مخاطب است که مطالب شما را میخواند.

با فهمیدن اینکه آنها ( مشتریان) چه کسانی هستند ، چه چیزی باعث کشش آنها می شود و چرا آنها خرید می کنند ، شما قادر خواهید بود تا محتوای «خوب» ایجاد کنید که به سؤالات آنها پاسخ دهد ، نیازهای آنها را برآورده سازد و احساس خوبی را برای شما ایجاد کند.

مترجم: مهسا طباطبایی

منبع: www.digitalexperts.ae

بدون نظر

ارسال دیدگاه