Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
بازاریابی محتوا , 5 دلیل برای اینکه محتوا پادشاه است - کینگ محتوا
12630
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12630,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

بازاریابی محتوا , 5 دلیل برای اینکه محتوا پادشاه است

بازاریابی محتوا , 5 دلیل برای اینکه محتوا پادشاه است

02:24 30 مرداد در اخبار سایت, تولید محتوا
0 دیدگاه

بازاریابی محتوا یک مفهوم جدید در دنیای بازاریابی دیجیتال نیست، اما در حال حاضر نسبت به گذشته ارزش و اعتبار زیادی پیدا کرده است. محتوا پادشاه است و به طور تصاعدی زمینه را برای افزایش استراتژی های بازاریابی دیجیتال فراهم می آورد؛ زیرا این یک عنصر اساسی در بازاریابی است و اعتبار زیادی کسب می کند.

باید توجه داشته باشید که در پیش گرفتن یک رویکرد یک اندازه و یکسان هنگام بازاریابی محتوا هرگز کافی نخواهد بود. درعوض، تمرکز بر ایجاد محتوای منحصر به فرد و  باکیفیت که برای کاربران کاملا سرگرم کننده و مفید باشد، می تواند شما را به پادشاه محتوا تبدیل کند.

چرا محتوا پادشاه است؟

بازاریابی محتوا

1- برای سئو عالی و مناسب است.

محتواهایی با کیفیت بالا و غیرقابل انکار که در وبلاگ داخلی یک برند قرار می گیرند، به دلایل مختلف تأثیر به سزایی در سئو و رتبه بندی موتورهای جستجو دارند. اول از همه، محتواهای منحصر به فرد و سطح مناسبی که به طور مرتب با 300-500 کلمه منتشر می شوند، باعث ایجاد پیوندهای داخلی به سایر مطالب مرتبط و کلمات کلیدی می شوند و به وب سایت ها کمک می کنند تا خیلی سریع به جستجوی اصطلاحات مربوطه و کلمات کلیدی مرتبط بپردازند. دومین گام، انتشار مداوم مطالب عالی است که فرصت هایی را برای افزایش اعتبار و گسترش سابقه محتوا نویسی و رتبه بندی ایجاد می کند.

2- موجب تشویق کاربران به مشارکت می شود.

محتوای خوب، اگر چه به صورت نگارش در وبلاگ یا به صورت به روزرسانی رسانه های اجتماعی باشد، کاربران را ترغیب می کند که با مارک و برند مورد نظر مشارکت داشته باشند. اگر محتوا واقعا خوب باشد، کاربران برای خواندن محتوا زمان می گذارند، پیام آن را می فهمند، نظر می دهند و حتی مطالبی را که دوست دارند به اشتراک می گذارند. برای تشویق بیشتر به تعامل و تقویت ارتباط با مصرف کنندگان از طریق بازاریابی محتوا، باید اطمینان حاصل کنید که همه محتواها از طریق کانال های رسانه های اجتماعی منتشر شده و اشتراک گذاری آسانی داشته باشند.

با سه دلیل برای اینکه چرا یک محتوای خوب مهم است آشنا شوید.

3- بازاریابی محتوا منجر به افزایش فروش می شود.

محتوای خوب باعث ایجاد آگاهی و اقتدار مارک تولید کننده در بازار می شود؛ که در نتیجه، در معرض دید بودن مارک برای مصرف کنندگان، می تواند منجر به تولیدات جدید و افزایش فروش شود. محتوای خوب به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا بدون اینکه پیام فروش را از بین ببرند، به طور واقعی با مارک دلخواه  درگیر شوند. غرق کردن مصرف کنندگان در موضوع محتوا می تواند تأثیر منفی بر رابطه آنها با برند بگذارد، در حالی که یک تفسیر و تحریریه مناسب، باعث طرفداری از برند مورد نظر می شود و رابطه مشتری و برند را تقویت می کند.

4- به ارزش محصولات یا خدمات شما می افزاید

محتوا که به نوعی ارزش افزوده به همراه دارد، به طور کلی توسط مصرف کنندگان متعهد دریافت می شود؛ مشکلی را حل می کند یا چیز جدیدی به مشتریان می آموزد. ارزش کلی محتوا نامشهود است و ارزش پولی مستقیمی ندارد، اما برای برند تجاری مد نظر و رابطه بین برند و مصرف کنندگان بسیار ارزشمند به شمار می رود. محتویاتی که از طریق پست های وبلاگ، فیلم های آموزشی و وبینارها برای ارائه خدمات به کار می رود، ارزش افزوده ای ایده آل را برای مصرف کنندگان به دنبال می آورد.

5- افزایش استقبال کاربران

بازاریابی محتوا و محتوای خوب و با کیفیت نه تنها برای اهداف جستجوگرها عالی و مناسب است، بلکه یک راه درخشان برای هدایت ترافیک به وب سایت و نیز پایبند نگه داشتن کاربران در سایت می باشد. به عنوان مثال، یک وب سایت که فقط یک صفحه اصلی و صفحه ارتباط تلفنی با مشتریان دارد، چشم انداز محدودی برای کاربران دارد و مخاطبان کمتری جذب می کند؛ در حالی که یک وب سایت با یک وبلاگ داخلی که پر از مطالب جذاب است،  چنان جذابیتی برای کاربران ایجاد می کند که باعث جلب رضایت آنها می شود.

مترجم: راضیه چولایی

منبع: www.scrunch.com

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه