Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
با قانون سه کلیک در طراحی وب سایت اشنا شوید - کینگ محتوا
12695
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12695,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

با قانون سه کلیک در طراحی وب سایت اشنا شوید

با قانون سه کلیک در طراحی وب سایت اشنا شوید

03:20 03 شهریور در اخبار سایت, تولید محتوا, طراحی
0 دیدگاه

 سه دلیل که قانون سه کلیک هنوز هم با طراحی وب در ارتباط است

قانون سه کلیک  یک مفهوم طراحی وب دیرینه است که نشان می دهد بینندگان می توانند تقریباً در سه کلیک ماوس آنچه را که جستجو می کنند پیدا کنند. با این حال ، به دلیل روندهای جدید و پیشرفت دستگاه های تلفن همراه ، بسیاری استدلال می کنند که این قانون سه کلیک تا حدودی یک مفهوم منسوخ است. اگرچه ممکن است در بعضی موارد صادق باشد ، ما فکر می کنیم قانون سه کلیک هنوز هم  با طراحی وب مرتبط است .

1 دامنه ی توجه مخاطبان

زمان توجه بینندگان کوتاه تر  از آمادگی و دسترسی به اطلاعات در وب است. این امر تا حدی به دلیل بی تاب بودن است زیرا بینندگان انتظار دارند همه چیز به راحتی در دسترس باشد. آنها اطلاعات را در 5 دقیقه  می خواهند و اگر آنها نتوانند پاسخ سریع پیدا کنند ، به  گوگل(  Google )  رفته و  به پیوند بعدی برمی گردند. این دقیقاً به همین دلیل است که قانون سه کلیک هنوز هم  با طراحی وب مرتبط است ، حتی اگر برخی از طراحان فکر کنند سبک های طراحی وب در حال تغییر است و این یک قانون در حال مرگ است . با این شیوه مهم ترین اطلاعات تا حد ممکن در دسترس است .

2 محتوای اضافی در طراحی وب

اینترنت امروزه پر از محتوا است –  که برخی از آنها نسبت به سایرین مهم  تر است – این امر باعث می شود بینندگان با سه کلیک هر آنچه میخواهند پیدا کنند. بر اساس راه حل های بازاریابی LinkedIn ، در سال 2015 ، 55٪ از بازاریابان B2B گفته اند که قصد داشتند محتوای بیشتری را نسبت به سال قبل ایجاد کنند. اکنون که سال 2017 است ، تعداد بیشتری از مردم به این روند دست پیدا کرده اند و این درصد بسیار بیشتر است. به این معنی است که مطالب بسیار بیشتری در وب سایت شرکت ، وبلاگ مقاله ها یا رسانه های اجتماعی موجود است و ای مطالب همه به طور همزمان به اشتراک گذاشته می شوند.

محتوای اضافی همچنین به معنای تأثیرگذاری گلوله برفی است. با محتوا بیشتر مسئولیت بیشتری هم لازم است. . مثالی در اینجا وجود دارد ، زمانی که دنبال یک وبلاگ بازاریابی خوب هستید. «وبلاگهای بازاریابی» را در Google تایپ می کنید و به دکمه  «جستجو» ضربه می زنید.

طراحی وب3 چیزها را ساده بگیرید

شما جمله ی “ساده بگیرید” را شنیده اید؟ خوب ، ما دوست داریم از این عبارت استفاده کنیم تا به خود یادآوری کنیم که هنگام طراحی وب سایت ها به قوانینی مانند قانون سه کلیک کلیک کنید. و قانون سه کلیک فقط همین کار را می کند ، امور را ساده نگه می دارد. این شیوه  اطلاعات  را با روشی آسان در اختیار شما قرار می دهد و به طراحان وب ما این امکان را می دهد تا اطمینان حاصل کنند که یک وب سایت ثابت می ماند. همچنین این اطمینان را می دهد که بینندگان وارد یک  مجموعه پیچیده نشوند -مهم است بدانید که سادگی لازم نیست که از جذابیت بصری یک وب سایت فاصله بگیرد.

سرانجام ، این قانون سه کلیک مرحله برنامه ریزی فرایند طراحی وب را بسیار ساده تر می کند. مواردی مانند دیزاین ها  می توانند با سرعت بیشتری سازماندهی و ارائه شوند ، و URL های کوتاه تری را امکان پذیر می کند زیرا تعداد بی پایان صفحه وجود ندارد.

به طور کلی قانون سه کلیک یک قانون محدود کننده ، همه چیز برای طراحی وب نیست. در عوض ، باید از سادگی  آن استفاده شود تا روند طراحی از ابتدا تا انتها سریعتر انجام شود و به بیننده این امکان را می دهد تا یک وب سایت رادنبال کنند و آنچه را که کارآمدتر است جستجو کنند.

مترجم: مهسا طباطبایی

منبع: www.ideazone.ca

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه