Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
چگونه تولید محتوا کنیم , 10 دلیل برای اهمیت داشتن محتوا - کینگ محتوا
12719
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12719,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

چگونه تولید محتوا کنیم , 10 دلیل برای اهمیت داشتن محتوا

چگونه تولید محتوا کنیم , 10 دلیل برای اهمیت داشتن محتوا

20:37 20 شهریور در اخبار سایت, بهینه سازی سئو, تولید محتوا
0 دیدگاه

چگونه تولید محتوا کنیم , تولید محتوا ی دائمی و خردمندانه یک عمل ضروری در تجارت هر صنعتی است. بسیاری از شرکت ها تصمیم می گیرند که وقت و منابع خود را  به سمت ایجاد محتوا سوق ندهند و از این طریق ، اغلب از اهداف بازاریابی خود کوتاهی می کنند. برای شرکت هایی که در تولید محتوای قابل توجه ، شرکت می کنند ، مزایای این شرکت کردن ،  بسیار زیاد است. محتوا داخلی و خارجی می تواند ارزش جدیدی را برای تجارت شما فراهم کند. درحالی که ممکن است تولید محتوا به طور سنتی یک تکنیک فروش تلقی نشود ، اما با شیوه های  بازاریابی بسیار مرتبط است. در اینجا 10 دلیل برای وجود محتوای خلاق که آن را میتوان بخشی اساسی برای هر شرکت تجاری در نظر گرفت  بیان میکنیم.

1.مشتریان به شما اعتماد بیشتری دارند

وقتی درمورد موضوعی که روی آن تمرکز می کنید ، محتوا ایجاد می کنید ، خود را به عنوان یک متخصص در زمینه پروژه نمایش می دهید. به خصوص اگر محتوای مفید یا درون بینانه ای  باشد ، مشتریان بر اساس تمام محتویات هوشمندانه ای  که به اشتراک گذاشتید ، تمایل دارند به شما اعتماد کنند.

2.باعث می شود شما مانند یک متخصص به نظر برسید.

متخصص بودن چیزی نیست که بتوانید خود را با آن عنوان مطرح کنید . اگر می خواهید مشتریان شما را به عنوان یک متخصص در زمینه برند مورد علاقه خود دسته بندی کنند ، باید آن را بدست آورید. ایجاد محتوا که منعکس کننده حوزه کار شما باشد می تواند به شما در تعریف یک متخصص در آن حوزه کمک کند.

3.می توانید از محتوای خود بایگانی بسازید.

نکته خوب در مورد محتوا این است که در کنار شما می ماند. هنگامی که شما یک  پست وبلاگ یا مقاله  ارسال می کنید ، به بایگانی  محتوای فعلی شما اضافه می شود. پس از گذشت مدت زمانی ، این می تواند به  ارتقا هدف های شرکت شما کمک کند .

4. چگونه تولید محتوا کنیم که بتواند به سئو کمک کند.

تولید محتوا عنصر اصلی سئو است. استفاده از محتوا با کلمات کلیدی مناسب و  در مکان های مناسب روشی مناسب برای ارتقاء بهینه سازی وب برای صفحه یا وب سایت شما است.

تولید محتوا

5. بینندگان جدید را جذب می کند.

مشتریان داده های مفید را دوست دارند ، و در صورت مشاهده اطلاعاتی که برایشان جالب به نظر می رسد  بیشتر از شما پیروی می کنند و به صفحه وب شما می روند.

6. بازاریابی و ورودی شما را تکمیل می کند.

در کنارسایر استراتژی های بازاریابی ورودی خود ، ایجاد محتوا مهم است. محتوا بخشی عالی و اصلی کمپین بازاریابی شما است.

با 5 استراتژی مورد نیاز برای بهینه سازی و سئو آشنا شوید.

7. برند شما را تصدیق میکند.

تصدیق  برند زمان می برد. برای بالا بردن نام تجاری خود ، ارسال مطالب می تواند به شما کمک کند تا نام شما و شرکت شما در صنعت شناخته شود.

8. می تواند سهم بازار را افزایش دهد.

محتوای بیشتر می تواند سهم بیشتری از بازار را بدست آورد. مشتری جذب برند شما می شود و بنابراین محتوا می تواند به شما در افزایش فروش و درآمد کمک کند. محتوا راهی عالی برای گسترش برند شما و جلب توجه مشتریان آینده نگر است که در غیر این صورت نمی توانستید به آنها برسید.

9. کمک می کند تا از منابع ورودی استفاده کنید.

اگرچه تکنیک های خارج از کشور مانند گذشته کارایی ندارند ، اما منابع ورودی داخلی به یک خروجی جدید متکی است: ایجاد محتوا. نتایجی که از محتوای شما به دست شما می رسد جدیدتر هستند و به احتمال زیاد تازه تر از آن دسته از اطلاعات  قدیمی هستند.

10. نمای وب را هدایت می کند.

مخاطبان اگربتوانند اطلاعات مفیدی پیدا کنند ، به احتمال زیاد به وب سایت شما مراجعه می کنند. با ایجاد و ارسال مطالب ، می توانید علاقه و شوق  را در مشتریان خود ایجاد کنید و توجه آنها به نام تجاری خود جلب کنید.

مترجم: مهسا طباطبایی

منبع: www.forbes.com

بدون نظر

ارسال دیدگاه