Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
افزایش بازدید سایت با 5 ترفند فوق العاده ساده و بسیار تاثیرگذار - کینگ محتوا
12728
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12728,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

افزایش بازدید سایت با 5 ترفند فوق العاده ساده و بسیار تاثیرگذار

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت با 5 ترفند فوق العاده ساده و بسیار تاثیرگذار

03:47 22 شهریور در اخبار سایت, بهینه سازی سئو
0 دیدگاه

افزایش بازدید سایت با 5 ترفند فوق العاده

1- برای افزایش بازدید سایت تبلیغ کنید

تبلیغات در رسانه های اجتماعی و نمایش تبلیغات، روش بسیار خوبی برای جذب بازدید کنندگان، ساخت نام تجاری و افزایش رتبه سایت است. این استراتژی های پرداخت شده را متناسب با اهداف خود تنظیم کنید. بررسی کنید و ببینید آیا فقط قصد افزایش ترافیک سایت را دارید؟ یا می خواهید تبادل سایت را نیز افزایش دهید؟ هر جنبه از افزایش بازدید سایت، جوانب مثبت و منفی خود را دارد؛ بنابراین در مورد اهداف خود با دقت فکر کنید. اگر امیدوار هستید که بازدید بیشتر از سایت، منجر به فروش بیشتر محصولات و خدماتتان می شود؛ باید به عنوان بخشی از استراتژی های خود، کلمات کلیدی با رتبه بالا را هدف و اولویت قرار دهید. در واقع استفاده از این استراتژی برای رقابت با سایت های رقیب می تواند برای شما هزینه بر باشد، اما ارزش استفاده دارد.

2- از بازاریابی از طریق ایمیل غافل نشوید

بسیاری از مشاغل برای جذب مشتریان جدید، بر روی روش های بازاریابی اینترنتی محتوا متمرکز شده اند و در نتیجه روش های سنتی تر را به فراموشی سپرده اند. بازاریابی از طریق ایمیل می تواند ابزاری قدرتمند محسوب شده و حتی منجر به افزایش چشمگیر ترافیک سایت شود. از قدرت بازاریابی اینترنتی غافل نشوید و توجه داشته باشید افراد زیادی هستند که از طریق همین روش با محصولات و خدمات شما آشنا می شوند. یادآوری در مورد یک سرویس یا محصول جدید از طریق ایمیل به مخاطبان، می تواند به شما در افزایش ترافیک سایت کمک کند.

افزایش بازدید سایت

کینگ محتوا

3- مطمئن شوید که سایت شما سرعت کافی دارد

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که فقط سی ثانیه منتظر بارگذاری یک صفحه وب باشید؟ قاعدتا این زمان برای بارگذاری یک صفحه اینترنتی، فوق العاده است. اگر سایت شما برای بارگیری مطالب بیش از اندازه طول بکشد و کاربران را منتظر بگذارد، میزان اعتبار شما نزد مشتریان کاهش پیدا می کند. باید اطمینان حاصل کنید که صفحات سایت شما تا حد امکان از لحاظ فنی بهینه باشند. هر چه ساختار سایت از جمله تصاویر، ساختار صفحه و عملکرد افزونه های سایت رو به بهبود باشد، مخاطبان بیشتری جذب می کنید.

4- داده های تحلیلی سایت را بررسی کنید

Analytics Google درمورد هر جنبه از سایت شما، از ویژگی صفحات سایت گرفته تا تعداد بازدیدکنندگان را به شما اطلاعات می دهد و یک منبع اطلاعاتی ارزشمند به شمار می رود. باید به داده های Analytics خود توجه کافی داشته باشید و از این اطلاعات برای آگاهی از استراتژی های تبلیغاتی و محتوایی خود استفاده کنید. به محتوایی که پست ها و صفحات سایت نشان می دهد، توجه کنید. اطلاعات بازدیدکنندگان سایت را بررسی کنید تا ببینید چگونه، کجا و در چه زمانی با ترافیک سایت مواجه شده اید.

5- در رسانه های اجتماعی فعال شوید

افزایش مخاطبان با به اشتراک گذاشتن مطالب از طریق کانال های اجتماعی کافی نیست – شما باید به طور فعال در رسانه های اجتماعی زیادی شرکت داشته باشید. حساب کاربری توییتر دارید؟ اگر حساب توییتر دارید با هشتگ های مربوط به سایت و فعالیتتان در کانال ها و گروه های مختلف عضو شوید. چنانچه مخاطبان شما نظرات خود را در فیس بوک اعلام می کنند، باید به سوالات آنها پاسخ دهید و با آنها تعامل  داشته باشید. هیچ چیز سریعتر از رسانه های اجتماعی به جذب و افزایش مخاطبان کمک نمی کند. از رسانه های اجتماعی همانطور که در نظر گرفته شده و کاربرد دارد، استفاده کنید و با طرفداران خود در تعامل باشید.

مترجم: راضیه چولایی

منبع: https://www.wordstream.com

بدون نظر

ارسال دیدگاه