Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
SEO سئو و بازاریابی محتوا چگونه می توانند باعث موفقیت سایت شوند؟ - کینگ محتوا
12735
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12735,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

SEO سئو و بازاریابی محتوا چگونه می توانند باعث موفقیت سایت شوند؟

SEO سئو و بازاریابی محتوا چگونه می توانند باعث موفقیت سایت شوند؟

02:24 30 شهریور در اخبار سایت, بهینه سازی سئو, تولید محتوا
0 دیدگاه

SEO سئو و بازاریابی محتوا یکی از مهمترین عوامل موفقیت سایت هستند.

قبل از شروع بررسی رابطه بین SEO و بازاریابی محتوا، باید تعریفی از این اصطلاحات داشته باشیم. SEO به روند فنی افزایش کیفیت ترافیک سایت و جذب حداکثر بازدید کنندگان به وب سایت اشاره دارد. از طرف دیگر، بازاریابی محتوا بر استفاده از مطالب ارزشمند و مرتبط، جهت تمرکز بر اقدامات سودآور برای سایت و مشتری متمرکز است. SEO بدون بازاریابی محتوا مانند بدن بدون روح است. به عبارت دیگر، SEO در بازاریابی محتوا یک فناوری استراتژیکی محسوب می شود؛ زیرا وب سایت ها به مقالات، کلمات کلیدی و…. نیاز دارند و برای ارتقاء هر وب سایتی همکاری این دو عامل لازم است.

کلید واژه ها

عنصر اساسی SEO، تحقیق و یافتن کلمات کلیدی مربوطه و همچنین استفاده از آنها در مطالب سایت شما است تا سایت در نتایج موتور جستجو گوگل (SERP) رتبه بالاتری داشته باشد. استفاده از کلمات کلیدی با به کار بردن روشی مناسب و نیز پیروی از یک روش استراتژیکی، کاملا ضروری و مهم است. هرگز نباید صفحه سایت را با کلمات کلیدی پر کنید و بیش از حد به آنها بپردازید؛ عملکرد سئو و محتوا در این زمینه باید متوازن و هماهنگ باشد.

استراتژی کلمات کلیدی در مورد بازاریابی موتور جستجو (SEM) نیز ضروری است. معمولا در استراتژی کلمات کلیدی بازاریابی محتوا، به جستجوی موثرترین کلمات کلیدی و  وب سایت هایی پرداخته می شود که از نزدیک با یک تجارت یا صنعت خاصی ارتباط دارند. طراحان سایت از رویکردهای منطقی پیروی می کنند و از Keyword Planner Google نیز که ابزاری برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی Google است، استفاده می کنند تا میزان رقابت بین کلمات کلیدی (بالا، متوسط ​​یا پایین) را تجزیه و تحلیل کنند. شما باید استراتژی موثری را دنبال کنید و توجه داشته باشید که تکرار کلمات کلیدی تأثیر منفی بر سئو دارد. از یک رویکرد معقول پیروی کنید و از کلمات کلیدی اصلی در قسمت عنوان و بدنه محتوای سایت استفاده کنید.

5 استراتژی مورد نیاز برای بهینه سازیSEO را اینجا بخوانید.

محتوای با کیفیت

SEO و بازاریابی محتوا به سازگاری با یکدیگر نیاز دارند. محتوای جدید، منحصر به فرد و خلاقانه به سرعت فهرست بندی و بازدید می شود و در نگاه کاربر، در رتبه ای بسیار بالاتر از محتوای کم ارزش و تکراری قرار می گیرد. محتوا باید بتواند مشتریان و مخاطبان را فریب دهد و یک مسئله خاص یا مشکلی را حل کند. بدانید که می توانید با استفاده از کلمات کلیدی مهم و همچنین هدف قرار دادن ذهن بازدید کنندگان، مطالب بسیار مفید و تأثیرگذاری بنویسید. این کار باعث می شود گوگل ارتباط بین مطلب و  وب سایت را تعیین و بخشی از مطالب را نیز رتبه بندی کند. ایده های خلاقانه و استفاده از مهمترین کلمات، کلید تأیید مطالب توسط گوگل است.

SEO نتیجه

SEO و بازاریابی محتوا بخش های مجزا و مختلفی ندارند؛ در حقیقت، هر دو عامل به یکدیگر احتیاج دارند. بازاریابی محتوا تنها درصورتی که SEO مناسب داشته باشد، موفقیت آمیز است.  هماهنگیSEO و بازاریابی محتوا می تواند انفجاری در رشد و افزایش بازدید سایت به وجود بیاورد.

مترجم: راضیه چولایی

منبع: https://www.forbes.com

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه