Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
جلوگیری از هک شدن اینستاگرام , افزایش امنیت در شبکه های اجتماعی - کینگ محتوا
12740
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12740,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام , افزایش امنیت در شبکه های اجتماعی

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام , افزایش امنیت در شبکه های اجتماعی

05:17 03 مهر در اخبار سایت, اینستاگرام
0 دیدگاه

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام ,  شبکه اینستاگرام محلی مناسب برای به اشتراک گذاشتن تصاویر شما با دوستانتان است تعداد کاربران این شبکه اجتماعی هر روزه در تمام دنیا رو به افزایش است . تاثیر شبکه های اجتماعی و کاربردهای گوناگون آن برای افراد مختلف سبب شده تا صفحاتی که مورد توجه بیشتر کاربران است در خطر هک شدن قرار بگیرند .  اما ما چگونه می توانیم امنیت مورد نیاز صفحه مجازی خود را در این شبکه اجتماعی محبوب حفظ کنیم ؟ در ادامه به برخی از روشهای مورد استفاده در جهت ضد هک کردن صفحه خود در این شبکه اجتماعی میپردازیم .

1- تغییر نوع صفحه شما در اینستاگرام از نوع عمومی به نوع خصوصی

یکی از قابلیت های مفیدی که شبکه اجتماعی اینستاگرام در اختیار کاربران قرار می دهد این است که کاربران می توانند با اعمال سیاست هایی افرادی را که مجاز به دیدن تصاویر و پست هایشان در اینستاگرام هستند را تعیین کنند . محتوای صفحات خصوصی در اینستاگرام قابل مشاهده برای تمام افراد نیستند و از این رو کاربر می تواند تا نظارت قابل قبولی بر روی دنبال کنندگان خود داشته باشد .

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

2- فعال سازی تایید دو مرحله ای اینستاگرام برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

یکی از قابلیتهایی که امروزه در وب سایتهای مشهور و مختلف برای تامین امنیت کاربران خود انجام می دهند فعال سازی قابلیت تایید دو مرحله ای است . در این قابلیت کاربران برای ورود به حساب کاربری خود علاوه بر رمز عبور نیازمند یک کد تایید خواهند بود که در هر بار ورود به حساب کاربری این کد از طریق ایمیل یا پیامک به دست کاربران می رسد و اگر فردی قصد ورود به حساب شما را داشته باشد و این کد تایید را نداشته باشد ورود به حساب کاربری شما برای او غیر ممکن خواهد بود .

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

3- عدم استفاده از رمزهای ضعیف برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

یکی از اشتباهات کاربران در انتخاب رمز عبور حساب کاربریشان در شبکه های اجتماعی و سایر وب سایتها استفاده از رمزهای تکراری و کوتاه و آسان است . کاربران می بایست در رمز عبور خود حدالامکان از ترکیب اعداد و حروف استفاده کرده و در این ترکیب نیز از اعدادی استفاده نمایند که برای کاربران قابل حدس نباشند اعدادی همانند تاریخ تولد ، شماره تماس ، کد ملی و مواردی از این قبیل در رمز عبور نباید استفاده شوند .

برای دانلود اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

4- عدم اعتماد به اپلیکیشن های شخص ثالث

امروزه کاربران متعددی در شبکه اینستاگرام به دنبال افزایش سریع  دنبال کنندگان خود هستند و به دنبال نرم افزارهایی برای این دست میروند . این نرم افزارها با استفاده از شیوه های گوناگون دنبال کنندگان حساب شما را افزایش می دهند اما اگر شما در دانلود این نرم افزارها دقت لازم را نکنید ممکن است گرفتار نرم افزارهای تقلبی شوید و اطلاعات حساب کاربری خود را به دست هکران بیندازید و از آنجایی که این نرم افزارها معمولا با گرفتن دسترسی های مختلف به سرویسهایی همانند پیامکهای گوشی شما دسترسی دارند ، می توانند کد تایید مورد نیاز برای تایید دو مرحله ای حساب کاربری شما را نیز به اطلاع هکر برسانند .

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام5- عدم ورود به حساب کاربری از لینکهایی غیر از لینک اصلی وب سایت اینستاگرام

گاهی ممکن است در اینترنت افرادی به شما لینکهایی را به بهانه های مختلف از جمله افزایش بازدید و افزایش دنبال کنندگان از روش های ایمیل ، پیامک و کانالهای تلگرامی کنند و شما را به صفحات تقلبی برای ورود به حساب کاربری خود هدایت کنند ، معمولا این صفحات با صفحات لاگین وب سایت رسمی اینستاگرام تفاوت محسوسی ندارند و کاربران اگر دقت لازمه را نداشته باشند اطلاعات خود را در این صفحات برای هکران ارسال می کنند . برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام به هیچ عنوان روی این لینک ها کلیک نکنید.

بدون نظر

ارسال دیدگاه