Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
تولید محتوا در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به صورت رایگان - کینگ محتوا
12751
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12751,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

تولید محتوا در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به صورت رایگان

تولید محتوا در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به صورت رایگان

03:09 14 مهر در اخبار سایت, اینستاگرام, تولید محتوا
0 دیدگاه

تولید محتوا در اینستاگرام باعث می شود نسبت به حساب های اینستاگرامی دیگر متفاوت به نظر برسید. برای درک بیشتر با ما همراه باشید و این مقاله را مطالعه کنید.

5 مرحله برای ایجاد استراتژی  یک محتوای کامل در اینستاگرام

داشتن یک استراتژی محتوا  برای اینستاگرام شما باعث میشود شما در مقابل حساب هایی که تعداد معدود ی لایک دارند به حساب های  پرفروش تبدیل خواهید شد.

ایجاد یک برنامه محتوا برنده برای حساب اینستاگرام شما آنچنان دشوار نیست  – در حقیقت ، امروز ما می خواهیم گام به گام آنچه را که شما برای ایجاد یک برنامه محتوای مطلوب اینستاگرام باید انجام دهید به شما ارائه دهیم.

تلفن خود را به سرعت  بردارید و مانند یک حرفه ای آماده برنامه ریزی محتوا شوید.

1برای تولید محتوا در اینستاگرام سبک فروش خود را  توضیح دهید

قبل از اینکه به ایجاد محتوای اینستاگرام بپردازید ، باید تصویری روشنی از “سبک کاری” را که از طریق شبکه خود می فروشید ، ارائه دهید.  برای مثال مخاطبان شما آرزو دارند لباس سفرهای جهانی خود را در جزایر یونان بپوشند.خوب اگر اینگونه است ، الهام بخش سفر باشید ، نکات خاص و بهترین قیمت های مناسب خرید لباس و نقل قول هایی را که می توانید در مورد سفر پیدا کنید به اشتراک بگذارید.

آیا مخاطبان مورد نظر شما دلبسته به تزیینات خانگی هستند و دوست دارند در خانه کاملاً زیبا زندگی کنند و یا دکوراسیون  خانه خود را  با میز و قفسه های کتاب و قهوه چیدمان کنند. در این صورت ، الهام بخش خانه ی  مشتریان باشید خانه هایی با دیزاین جذاب به اشتراک بگذارید.

تولید محتوا در اینستاگرامنکته اصلی که باید هنگام ایجاد یک شبکه شیک اینستاگرام و یک برنامه محتوای برنده به خاطر داشته باشید ، به خاطر سپردن  این “قانون طلایی” است.

مردم چیزی را که شما می فروشید ، خریداری نمی کنند ، آنها چیزی را خریداری میکنند که میخواهند آن را داشته باشند.

2 یک  برنامه ریزی برای خود ایجاد کنید

اگر می خواهید یک برنامه محتوای اینستاگرام ایجاد کنید که اهداف خود را  دنبال کنید ، نیاز به یک ابزار برنامه ریزی مناسب برای محتوای خود دارید.

مطالب خود را دسته بندی کنید و برنامه  پلن را بارگیری کنید. در این برنامه ، شما قادر خواهید بود عکس ها و فیلم های خود را بارگذاری کنید ، عکس ها ، ویرایش زیرنویس ها ، برنامه ها برای ارسال پست ها و داستان ها ، هشتگ های تحقیق  را به این شیوه ویرایش میکنید، و شما می توانید استراتژی محتوای خود را با استفاده از ابزار استراتژی برنامه ریزی کنید.

3 مضامین خود را ایجاد کنید.

با استفاده از ویژگی استراتژی به محض تصمیم گیری در مورد موضوعات محتوای خود ، می توانید یک طرح محتوا را در عرض چند ثانیه ایجاد کنید. برای تولید محتوا در اینستاگرام اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، نگران نباشید – ما شما را همراهی میکنیم!

در اینجا چند مورد از محتوای پیشنهادی ما برای اینستاگرام آورده شده است

✔پشت صحنه

✔ آموزش

✔محصول
✔ جامعه

✔ طنز

✔ الهام

✔ نقل قول

اگر ایده های خود را متناسب با موقعیت های مناسب مانند “دستور العمل” یا “قبل و بعد ” دارید ، می توانید این موارد را به عنوان مضامین محتوای سفارشی در برنامه اضافه کنید.

4 برنامه ای ای را انتخاب کنید

می توانید هر هفته ، روزهای زوج یا هر روز  در اینستاگرام پست بگذارید. نکته اصلی این است که به طور مداوم برای مخاطبان اینستاگرام خود پست بگذارید. شما چطور قصد دارید با مخاطبان ارتباط برقرار کنید؟

با داشتن  یک برنامه منظم برای  ارسال به عنوان بخشی از برنامه محتوای خود ، مخاطبان به شما و برندتان اعتماد خواهند کرد . هیچ چیز بدتر از مواجه شدن با یک حساب اینستاگرامی نیست که دارای محتوای جالبی باشد ، اما به مدت ماه ها پست ارسال نکرده باشد.

بر اساس زمان و روزهایی که در اینستاگرام ارسال می کنید (هرچه بیشتر تجربه کنید ، بهتر) می توانید بهترین نتیجه را برای ارسال در اینستاگرام برای نتایج درست در داخل برنامه Plann کشف کنید.

تولید محتوا در اینستاگرام5 تبلیغات و و پیشنهادات فصلی

چیز جدید و هیجان انگیزی برای به اشتراک گذاشتن دارید؟یا چیزی  همچون مناسبت ( جشن) و سرگرمی ؟
در برنامه محتوای اینستاگرام خود برای آن جایی بسازید! هر بار که برای برنامه ریزی مطالب خود می نشینید ، اینترنت را بررسی کنید تا بدانید آیا روزهای خنده داری وجود دارد که بتوانید بر اساس آن  محتوا بسازید.

برای مثال :

روز جهانی قهوه – اول اکتبر

روز جهانی رویا – 25 سپتامبر

روز ساندویچ – سوم نوامبر

اگر می خواهید برخی از تاریخ های خنده دار تر به تقویم خود اضافه کنید؟ از این وب سایت پر فایده دیدن کنید! (https://www.daysoftheyear.com)

امیدواریم که شما به دنبال شروع برنامه جدید اینستاگرام خود باشید.

مترجم: مهسا طباطبایی

منبع: www.plannthat.com

بدون نظر

ارسال دیدگاه