Custom Pages
 • Home
 • Blog
 • Contact Us
Transitions
 • Left/Right Animation
 • Fade Up/Down Animation
 • Up In / Fade Out Animation
 • Up/Down Animation
Portfolio
 • Gallery Style
 • Gallery Style Full Width
 • Text Under Image
 • Text Under Image Without Space
بهینه سازی سئو , 5 استراتژی مورد نیاز برای بهینه سازی سئو - کینگ محتوا
12710
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-12710,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

بهینه سازی سئو , 5 استراتژی مورد نیاز برای بهینه سازی سئو

بهینه سازی سئو , 5 استراتژی مورد نیاز برای بهینه سازی سئو

22:21 08 دی در اخبار سایت, بهینه سازی سئو, تولید محتوا
0 دیدگاه

بهینه سازی سئو یکی از مهمترین عبارات دنیای وب است. اینکه سایت شما در گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد یک نقطه قوت محسوب میشود. برای همه مدیران مهم است که جزء اولین پیشنهادات گوگل باشند و این مهم بدون بهینه سازی سئو امکان پذیر نمی باشد.

1- نقشه برداری ذهنی

نقشه های ذهنی ابزاری هستند که به شما کمک می کنند تا در تفکراتتان، امکان ترکیب ایده ها و اهداف را به وجود بیاورید. همچنین این نقشه ها به کاهش فشارهای تحمیل شده بر حافظه کاری شما منجر می شوند و باعث می شوند تا بتوانید بر روی موضوع تمرکز بیشتری داشته باشید. برای سئوسازی هر چه بهتر سایت می توانید از ابزارهای طراحی نقشه مانند Mind Meister استفاده کنید و یا نقشه ها را به صورت بصری بر روی کاغذ ترسیم کنید.

فایده اصلی استفاده از نقشه ذهنی، توانایی این استراتژی در کمک به تفکر شما به صورت غیرخطی می باشد. استفاده از نقشه ذهنی به شما امکان می دهد تا همه موضوعات را به طور همزمان مشاهده و بررسی کنید.

بهینه سازی سئو

2- بازنمایی بصری و تاثیر ان در بهینه سازی سئو

هنگامی که استراتژی شما در زمینه سئوسازی مشخص شود، به برنامه حرفه ای تری برای تدوین نقشه های ذهنی نیاز پیدا می کنید. به این معنا که باید اهدافی داشته باشید و بتوانید استراتژی هایی که به این اهداف متصل هستند و یا بعدها پیش روی شما قرار می گیرند را پیش بینی کنید. شما باید بتوانید همه این موارد را به راحتی در اختیار مشتریان و همکاران خود قرار دهید و این کار را با فرمی انجام دهید که برای درک همه افراد مناسب و ساده باشد.

برای این کار می توانید از Sheets Google، Trello، Workzone، Basecamp و یا هر برنامه دیگری که ترجیح می دهید، استفاده کنید. در اینجا باید تمام اطلاعات از جمله چگونگی مطالعه برنامه، ایجاد تغییرات و…  برای مخاطبان و همکاران شما بدیهی و روشن باشد. همچنین باید واضح باشد:کدام وظیفه به چه کسی محول شده است، کدام یک اولویت بیشتری دارند و کدام کارها در حال تکرار، برنامه ریزی و یا انجام هستند.

3- درک شرکت و برند

هر استراتژی سئو موفقیت آمیز، به درک کامل از محصولات برند و شرکت فروشنده نیاز دارد. شما باید بدانید برای بدست آوردن امتیاز بیشتر از جستجوگرهای سایت، از چه نقاط قوتی می توانید استفاده کنید، بهتر است چه تاکتیکی برای افزایش هویت برند به کار ببرید و چه مسیری پیش رو دارید؟ مهمترین عاملی که هنگام تدوین استراتژی خود باید در نظر بگیرید این است که بدانید چه عاملی باعث می شود شرکت ها و برندها با استراتژی های شما همکاری داشته باشند؟

بدون شک آگاهی از این مسئله دسترسی به مخاطبان، نوع کلمات کلیدی و اهداف سایت را تحت تأثیر قرار می دهد.

بهینه سازی سئو4- درک مخاطبان

باید بدانید مخاطبان شما چه کسانی هستند و چه انتظاراتی از شما دارند. در این بخش چند نکته وجود دارد که باید با پرسش از مخاطبان،گفتگو با آنها، بازدید از نظرات و… از این نکات مطلع شوید. یکی از این نکات این است که بدانید مخاطبان شما تا چه اندازه از بازاریابی شما رضایت دارند؟ بسیاری از رقیبان شما با به کاربردن استراتژی های برتر می توانند سعی در رقابت و جذب مخاطبان شما داشته باشند. این نکته مهمی است که باید هنگام توسعه استراتژی خود از آن آگاه باشید.

5- اهداف دقیق

برای اینکه هدف مفید واقع شود، باید کاملا دقیق باشد؛ برای رسیدن به چنین هدفی باید بیشتر روی قسمت های اصلی کار و نحوه قرارگیری آنها در کنار یکدیگر تمرکز کنید. در این هدف باید بر روی این موضوع تمرکز کنیم که درآمد را نسبت به هزینه ها افزایش دهیم؛ با این حال، این استراتژی در مورد دستیابی به اهدافی است که تأثیر خاصی در آینده و نحوه عملکرد شما دارد.

آموزش رایگان تولید محتوا و بهینه سازی سئو 

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه